Vyprávění ůčastnice soutěže...

29. října 2006 v 15:09 | D+B+L

Vyprávění jedné účastnice soutěže

Registrace začala o tričtvrtě hodiny dýl, protože si Leoš (moderátor) musel nazkoušet vstup mezi lidma a tak, ikdyž jsme se registrovat od 8 do 10 hodin, byli tam i lidi, kteří se registrovali až ve 4 odpoledne. Já sem tam tvrdla 6 hodin. Mezi tim jsme ješte čekali, protože se jim na pul hodiny kously všechny 4 pocítace, takže hrůza. Když jsem se zaregistrovala, šla jsem nahoru do haly (předtim jsem hodinu a půl čekala na schodech), no a pak sem si už mohla sednout v hale. Všude byly zapnutý zářivky a vypnutá klimatizace (kvuli kamerám), takže si asi dovedeš predstavit, jak z nás teklo. Byl tam bar, kde ale za jeden oslizlej chlebíček chtěli skoro 50 Kc.

Ve druhým kole už registrování netrvalo tak dlouho, zato porota měla každou chvilku pul hodiny přestávku na kafíčko a na cigárko a porád se čekalo, když někdo z nich potřeboval přepudrovat nosánek. Oproti předchozí porotě nás dost trápily, uráželi a jednu holčinu vyrazili se slovy: BYLO TO MOC PERFEKTNÍ. Me nechali zazpívat 4 písničky a nebyli ze mě zrovna nadšený, takže sem si připadala jak blbec a z postupu do dalšího kola sem ani neměla radost.

Ve třetím kole (divadlo ABC) nás bylo 114 soutežících a každej sebou měl doprovod (někdo i víc lidí). No a nacpali nás všechny do takovýho mrňavýho sálu, kde bylo sotva 100 židliček. Tohle kolo bylo lepší v tom, že v momente, kdy jsme měli odzpíváno, tak jsme si mohli sednout do hledište a sledovat ostatní soutežící i komentáře poroty. A hlavně...hledište bylo KLIMATIZOVANÝ!!!! Když se pak čekalo na výsledky, tak najednou někdo z produkčních prohlásil, že máme jít za porotou a začali si nás řadit. Jenže porota ješte rozmyšleno neměla, takže jsme byli hodinu zavřený v nějaký kuřárně.

Do dalšího kola sem už nepostoupila, takže dál tuhle soutež soudit nemužut. Každopádně můj názor na celou SuperStar je, že veškerá organizace stála za prd, ale sem strašne ráda, že jsem si to zkusila a možná do toho jednou pujdu znova...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama