Víš že...

Realita!

18. srpna 2007 v 18:23 | dajdanek
Tohle jsem našla u Asmar a Rašpulky na blogu...Vždycky jsem vědělala, že něco takovího je, ale nevěděla jsem že je to tak hrozný...
Nerad chodíš do školy?
Oni chodí rádi.
Nerad ovoce nebo zeleninu?
Oni si nevybírají.
Jsi na dietě?
Oni na ni umírají.
Vadí ti, že tvoji rodiče se ti pletou do života?
Oni nemají rodiče.
Nudí tě pořád stejné hry a hračky?
Oni nemají na výběr.
Koupili ti Adidas a ty si chtěl Nike?
Tady mají jen jednu značku.
Vadí ti, že musíš v 8 večer spát?
Oni se nechtějí probudit.
Ještě si myslíš, že máš plno starostí? Rozhlédni se okolo sebe a děkuj za všechno co máš. Máme štěstí, máme víc než potřebujeme, abychom byli šťastní. Přestaňme si stěžovat a pomáhejme si!!!!!
Určitě si tohle okopírujte, protože tohle je dost smutná realita...:((

Víš že...1.

30. října 2006 v 20:44 | D+B+L
Pluto už není planeta
Také jste si mysleli,že Pluto patří mezi planety?Už nepatří!Koncem prázdnin na pražském sjezdu rozhodli vědci z mezinárodní astronomické unie,že Pluto vyřadí ze seznamu planet sluneční soustavy.Už není planetou,ale patří mezi tzv.vesmírná tělesa.jako jsou třeba asteroidy.Planet sluneční soustavy je tím pádem již pouze 8.
Ozonová díra už dál neroste
Vědci studují atmosféru oznámili veřejnosti skvělou zprávu-ozonová díra nad Antarktidou se již nezvětšuje.Horší zprávou ale je,že se zacelí až patnáct let později,než se čekalo,tedy někdy kolem roku2065.Kolik že ti to bude?
Zátiší s jídlem
Brit Chris Gillet (48) během celého jednoho roku nafotil a zdokumentoval veškerou stravu,kterou si dopřál.Vyrobil tak dohromady2550 snímků všech pokrmů,které jen napadnou-od ančoviček po zelí.
Faraon se stěhuje k pyramidám
Socha Ramsese II. stará 3200 let byla z egyptského hlavního města Káhiry převezena k pyramidám v Gíze.Jedenáctimetrovému obrovi totižhrozilo poškození kvůli znečištění města.Ramses II.byl jeden z nejvýznemějších egyptských faraonů a během svého panování postavil víc soch a budov než kdokoli z jeho předchůdců.
 
 

Reklama