Vtípky

Vánoční ftipy

9. prosince 2007 v 17:04 | dajdanek
Muj kec: Fáktyka krutý ftipy přečtěte si je šecky šechny sou božíííO:)
Zrdojas: Shariq
MALÝ CHLAPEC PÍŠE JEŽÍŠKOVI:
"Pošli mi bratříčka"
Ježíšek odepisuje:
"Pošli mi tvou matku"

Tak co, Pepo, co jsi vybral manželce k Vánocům? Ále, Vkladní knížku.

Veverka sedí na stromě a louská oříšky. První oříšek: stříbrné šaty,
druhý oříšek:zlaté šaty,třetí oříšek: diamantové šaty.Veverka se rozpláče
schoulí se na větvičku a naříká"Já se asi k vůli té pitomé pohádce nikdy
nenažeru.

Blondýny

3. prosince 2006 v 16:34 | dajdanek
Jedna blondýna říká druhé: ''Včera jsem si koupila těhotenské testy''. A druhá povídá: ''Fakt? A jaký byly otázky?''

Výte proč blondýny lejou do počítače vodu????Aby mohli surfovat po internetu.

Hrají dvě blondýnky hádej na co myslím. První se ptá: - Je to věc? Druhá odpoví: Ano. První pokračuje: Dá se s tím telefonovat? Druhá odpoví: Jebe ti, s popelníkem?!

Blondýnka jde po ulici a míjí světelnou lampu na které je přilepen inzerát s textem,PRODÁM DVA + JEDNA.Klepe tedy na lampu a nic....Jde kolem policajt a ptá se,proč tu slečno klepete?Blondýnka odpoví,ale mají tady napsáno,že prodají dva + jedna,ale nikdo neotvírá.Policajt se podívá nahoru a řekne,tak to nevzdávejte,nahoře se svítí.....

V lednu na nádraží stojí blondýna a bruneta.Blondýna říká mrznou mi ruce brunetka na to:Tak si je dej do kapsy.Blondýna:To nemůžu tam už mám rukavice!!!

Je blondýnka v supermarketu u pokladny a ptá se prodavačky: "A igelitka by nebyla?" "Prosím vás, a co kouzelné slůvko?" odvětí prodavačka. Blondýnka se hluboce zamyslí a povídá: "Čáry máry, igelitka!

Blondýnka stojí u brány parku a čte si tabulku VSTUP JEN SE PSEM NA VODÍTKU. Zamyslí se a pak přemýšlí: "Nějaký špagát bych našla, ale kde seženu psa?"

Blondýnka na křižovatce lehce drcne do jiného auta. Z něho vyběhne nasraný chlap a křičí na blondýnu: "Ty krávo, dělala jsi si někdy řidičák?!" "Určitě víckrát jak ty, debile!"

Blondýnka v sázkové kanceláři: "O co jde v této hře?" - "Musíte trefit pět čísel." - "A z jaké dálky?"

Pepíček

3. prosince 2006 v 16:32 | dajdanek
Malí pepíček se ptá otce:tatí co je to mozek? Otec odpoví:Pepíčku dej mi pokoj ted mám v hlavě něco jiného.

Pepíček se ptá maminky "mami jak jsem přišel na svět?" A maminka povídá, přinesl tě čáp. Poté se jde pepíček zeptat tatínka: "tati jak jsi prišel na svět?" Tatínek odpoví: "přinesl mě čáp" Pepíček naštvaně odejde do pokoje a napíše si do deníčku: Milý deníčku je to divné, ale v naší rodině nedošlo už po 2 generace k pohlavnímu styku.

1.září v pondělí se jde do školy.Paní učitelka říká:,,Každý týden v pondělí řeknu otázku a kdo na ni odpoví správně bude mít celý týden volno.Dnes bude otázka-kolik tun písku je na Sahaře?"Nikdo neodpověděl.Celý den se učí od pondělka do pátku a další pondělí dá Pepíček na učitelčin stůl mrtvou krysu.Paní učitelka vstoupí do třídy,uvídí mrtvou krysu a řekne:,,Kdo mi jí sem dal?",,Já,"odpověděl Pepíček.,,Tak nashle za týden,paní učitelko!"

Přijde Pepíček na hodinu houslí a učitel mu kouká do pouzdra na housle. Vidí v něm samopal, potom se ptá jestli se tomu má smát, jestli je to vtip. Pepíček ale říká, že smát se bude tatínek, protože stojí před bankou s houslemi.

Paní učitelka: Pepíčku vyjmenuj mi všechny druhy masa. Pepíček: telecí, kuřecí, hovězí, počkej na jedno si zapomněl já ti napovím sko...... sko...... sko..... Z kočky!

Příjde pepíček domů ze školy a tatínek mu prohlíží žákovskou knížku a říká: "Proboha za co máš tu 5 z dějepisu?" a Pepíček říká to je kvůli Alexandru Velikém a maminka říká: "tak si najdi jiného kamaráda když máš kvůli němu trakové problémy!!!"

Jaký je rozdíl...

26. listopadu 2006 v 12:34 | dajdanek
Jaký je rozdíl...
Jaký je rozdíl mezi chlapem a písmenem Q?
Žádný - velká nula, malý ocásek.

Kreslené

28. října 2006 v 14:40 | D+B+L
D
kreslený vtip

K jaké?:)

ZIMA!!

Pomsta prasátek

Prasátko / kasička

Útok bojovým plynem

Útok bojovým plynem

Tak takhle se vyrábí zmrzka

Jak se vyrábí zmrzlina

Ble ble

Den Blbec

Pro slepice horor

Hororový film Kdo to má horší? Nejhorší job

Ehm ehm

Myšky a kondom

Mno to teda nevím

Tarzanovo dítě

Malý lakomec

Malý lakomec

Teroristická hrozba

Teroristická hrozbaV pitevně...

Policisté

23. října 2006 v 17:04 | D+B+L
Policajti přiběhnou na služebnu a jsou úplně nazí. Náčelník se jich ptá: Co tu proboha takhle děláte? Víte, šéfe, byli jsme na mejdanu. Hodně se tam pilo. Pak se zhaslo a řeklo se: Ženský do naha. Pak se rozsvítilo a ženský byly nahý. Zhaslo se a řeklo: Chlapi do naha. Rozsvítilo se a chlapi byli nahý. Pak se zhaslo a řeklo se: Tak a teď do práce! No a tak jsme tady, šéfe!
>> Pošli mailem

Do kosmu letí dva - prase a policajt. Každý dostane jednu obálku. Prase ji má otevřít za půl hodiny po startu a policajt za hodinu. Po půlhodině prase otevře obálku, v ní je dopis: "Stiskni červené tlačítko na předním ovládacím panelu, pak nastav ovladač B38 na hodnotu 3,457. Nakonec stiskni zelené tlačítko na ovladači motoru." Prase všechno udělá. Policajt je celý nervózní a čeká, co bude mít ve své obálce on. Přijde čas a policajt otevře obálku. Je v ní dopis: "Nakrm prase, sedni si a na nic nesahej."
>> Pošli mailem

Zastaví policajt auto: "Pane řidiči, překročil jste rychlost 50 Km za hodinu." A řidič na to: "Co kecáte, dyť jedu teprve čtvrt hodiny!" A policajt se postaví do pozoru: "Tak tedy pardon,pokračujte."
>> Pošli mailem

Jedou totálně ožralý řidič a zastaví ho eště více ožralý policajt. POLICAJT: Pane řidiči jak to že řídíte motorové vozidlo dva? ŘIDIČ: To přece není důvod k tomu abyste mě obklíčili.
>> Pošli mailem

Jde takhle blázen po ulici a táhne za sebou na vodítku cihlu... Vidí ho policajt a říká si: "No udělám si z blázna srandu" Přijde k němu a říká: "Jééé..., vy máte krásného pejska." Blázen mu na to odpoví: "Jste normální? Nevidíte,že je to cihla?" Policajt naštvaný odchází. Blázen se otočí a říká: "To jsme ho vypekli, viď Alíku!?"
>> Pošli mailem

Co znamená 50 policejních aut před zvláštní školou? Třídní schůzka.
>> Pošli mailem

Dva policajti se v noci baví v bordelu a asi kolem půlnoci jednomu z nich zazvoní mobil. Chvíli mluví, a když to položí, ten druhý se ho zeptá: Kdo to byl? Ále, moje stará. Jenom nechápu, jak mohla vědět, že jsem zrovna tady.
>> Pošli mailem

Dva policajti najdou tučňáka. Přijdou k velitelovi a ptají se ho:Co máme s tim tučňákem dělat? Velitel odpoví: Vemte ho do Zoo. Za hodinu jde velite na obchůzku a vidí jak policajti držej tučňáka za ruce. Velitel na ně začne řvát: Co tady děláte? Jeden z nich odpoví: V Zoo už sme byli a teď jdem do kina.
>> Pošli mailem

Blondýnky

23. října 2006 v 17:03 | D+B+L
Při jízdě autem si stěžuje blondýnka manželovi, že jsou ti chodci neukáznění a pletou se ji do cesty. A manžel říká: "Sjeď radši z toho chodníku !"
>> Pošli mailem

Stojí blondýna pod sloupem veřejného osvětlení a klepe na sloup. Jde kolem policista a ptá se ji :"Slečno, proč klepete na ten sloup?" A blondýna mu odpoví :"Ale je tu napsáno prodám byt 2+1 a tak klepu ale asi nikdo není doma." A policista ji odvětí: "Tak klepejte dál někdo musí být doma, protože nahoře se svítí."
>> Pošli mailem

Stojí blondýna pod sloupem veřejného osvětlení a klepe na sloup. Jde kolem policista a ptá se ji :"Slečno, proč klepete na ten sloup?" A blondýna mu odpoví :"Ale je tu napsáno prodám byt 2+1 a tak klepu ale asi nikdo není doma." A policista ji odvětí: "Tak klepejte dál někdo musí být doma, protože nahoře se svítí."
>> Pošli mailem

Dve blondynky stoji na nastupisti. Jedna se pta pruvodci: Doveze me tento vlak do Prahy? Ne. odpovi pruvodci. A me? ozve se druha ...
>> Pošli mailem

Jde blondýnka k zubařovi a poslouchá walkmana. Když se už usadila v křesle (zubařském), říká jí zubař: - Ty sluchátka si za každou cenu musíte dát dolů. - Ale já je nemůžu dát dolů. - Mě to nezajímá, ale dáte si je dolů. - Nedám si je dolů! - Ale já potom nemůžu pracovat! řekl zubař a dal jí sluchátka dolů. Blondýnka byla za 5 minut mrtvá. Zubař si nasadí walkmana a poslouchá: "Nadechnout, vydechnout, nadechnout, vydechnout .... ".
>> Pošli mailem

Blondýnka jede autem a zastaví ji policajt. "Doklady prosím." Blondýnka na něj tupě zírá. "No takovou kartičku, je na ní vaše fotka. Blondýnka chvíli váhá, za chvíli se začne přehrabovat v kabelce. Vyndá zrcátko a podá mu ho. Policajt se na něj podívá a řekne: "To jste mohla říct dřív, že jste policajt, jeďte."
>> Pošli mailem

Jede v Římě papež ve svém papamobilu a všimne si, že za vozidlem utíká blondýnka. " Zastavte, neboť tato žena potřebuje rozřešení !" Velitel ochranky však prohlásí, že je to teroristka. Když papež vidí, že blondýnka stále běží za papamobilem, má jazyk na vestě, striktně poručí zastavit vozidlo. Blondýnka přiběhne k papamobilu a z posledních sil vykřikne : "Jednu vanilkovou !"
>> Pošli mailem

Proč se blondýnky smějou když je bouřka? Protože si myslí že je někdo fotí!
>> Pošli mailem

Letí blondýnka a prase do vesmíru a ješte pred startem dostane blondýnka i prase obálku. Asi po dvou hodinách letu prijde cas, aby se do své obálky podívalo prase. Prase si tedy svou obálku rozlepí, zamyslí se a zacne lítat po rakete a mackat všelijaký cuplíky. Blondýna to sleduje a myslí si:"Hm, prase a tak duležitý úkol, co budu mít v obálce asi já?" Po dalších dvou hodinách je cas, aby se do obálky podívala blondýna. Blondýna celá nedockavá obálku otevre a tam stojí:" NAKRM PRASE A NA NIC NEŠAHEJ !!!"
>> Pošli mailem

Víte jak umírá mozková buňka blondýnky? O samotě.

Alkohol

23. října 2006 v 17:03 | D+B+L
Potkají se dva opilí před brankou u baráku a začnou kecat: "Nazdar! Já sem Pepa Novák." "To není možný! Já sem taky Pepa Novák!" "Ale já tady bydlím." "No, ja tady taky bydlím!" "Tak jdem dovnitř, ať nám to někdo vysvětlí." Zazvoní, otevřou se dveře, vyjde žena a začne řvát: "No to je nádhera. Otec a syn a sežraní jak prasata!"
>> Pošli mailem

Paní Kalianková se ptá Pepy: "Kam jsi dal těch 200 korun, co jsi dostal na nákup?" - "Jednomu staršímu muži." - "Odkdy jsi takový lidumil? Co vlastně ten chlap dělal?" - "Čepoval pivo!"
>> Pošli mailem

On: Vždy znovu žasnu, jak krásně vypadáš po třech skleničkách whisky! Ona: Ale já jsem vůbec nepila! On: Ale já ano.
>> Pošli mailem

Jde opilec po lese a tak nějak vrazí do stromu, tak povídá: "Pardon, nezlobte se." Za chvíli zase bum a zase: "Pardon, já opravdu nechtěl." Když se to stane asi tak po desáté rezignovaně si sedne na bobek a říká si: "No nic, radši počkám, až ten průvod přejde..."
>> Pošli mailem

Jdou dva opilí proti sobě a jeden říká: "Můžu mezi váma projít?" "Ano, ale po jednom!"

Bartova tabule

23. října 2006 v 16:47 | D+B+L
1. Bláto není jedno ze 4 potravinových skupin
2. Červený nos neznamená opilost
3. Chlapecké WC není vodní park
4. Já nejsem zlý plivací stroj
5. Já nejsem zubař
6. Já nemám diplomatickou imunitu
7. Káva není pro děti
8. Křečci nemohou létat
9. Můj zadek si nezaslouží vlastní webovou stránku
10. Nebudu prodávat letenky na Floridu
11. Nebudu prodávat zázračné léky
12. Nejsem 32letá žena
13. Nemůžu odpouštět hříchy
14. Nikdo není zaujatý mými spodkami
15. Nikdy nevyhraji Emmy
16. Orgánové transplantace raději nechám profesionálům
17. Pěna na holení není sprej do nosu
18. Požární cvičení nevyžaduje nutně oheň
19. Slib oddanosti nekončí v pekle
20. Spoďáry se mají nosit vespod
21. Tento trest není nudný, ani bezvýznamný
22. To jsem neměl dělat
23. To sem neměl dělat
24. Tohle dělám jenom jednou za rok
25. Učitel není malomocný
26. Uvolněné zuby nepotřebují mojí pomoc
27. Už nikdy nebudu brečet na veřejnosti
28. Už nikdy nebudu do třídy vodit ovce
29. Už nikdy nebudu házet ředitelovou parukou
30. Už nikdy nebudu hrát záchvaty
31. Už nikdy nebudu ječet "ona je mrtvá" během čtení prezence
32. Už nikdy nebudu jezdit v ředitelově autě
33. Už nikdy nebudu jíst věci pro peníze
34. Už nikdy nebudu kvičet křídou
35. Už nikdy nebudu plivat z autobusu
36. Už nikdy nebudu plýtvat křídou
37. Už nikdy nebudu po chodbách jezdit na skateboardu
38. Už nikdy nebudu pomlouvat New Orleans
39. Už nikdy nebudu poslochat naší učitelku
40. Už nikdy nebudu použ. zkr.
41. Už nikdy nebudu prdět podpáždím
42. Už nikdy nebudu při vyučování volat: "Pomoc, hoří!"
43. Už nikdy nebudu rozprodávat školní majetek
44. Už nikdy nebudu řídit má vlastní protipožární cvičení
45. Už nikdy nebudu říkat Luborovi trapák
46. Už nikdy nebudu tykat panu řediteli
47. Už nikdy nebudu učit své kamarády létat
48. Už nikdy nebudu udávat pro mafii
49. Už nikdy nebudu zahrabávat spolužáka do země
50. Už nikdy nepodpálím ředitela Skinnera
51. Už nikdy neprospím mé vzdělání
52. Už nikdy neuteču od neukončené prá...
53. Už nikdy nevystavím neznalost schopnosti
54. Už nikdy se nebudu chlubit
55. Už nikdy si nebudu hrát s nervovým plynem
56. Už nikdy si nebudu xeroxovat zadek
57. Už nikdy si nevezmu Viagru
58. Už si nikdy od nikoho nebudu půjčovat peníze
59. Venku žádná pravda není!
60. Všichni se smějí mně, ne se mnou61. Burani jsou taky lidi
62. Být Bartem není na prd
63. Bartovy peníze nejsou žákonným platidlem
64. Už nikdy nebudu prodávat pozemky na Floridě
65. Výbušniny a škola se neslučují
66. Už nikdy nebudu křičet "je mrtvá" při čtení prezence
67. Už nikdy se nebudu hlasitě dožadovat zmrzliny
68. Už nikdy nebudu házet parukou pana ředitele
69. Uprdnutí není odpověď
70. Už nikdy neukradnu slepeckého psa
71. Nikoho nezajímá, jaká je definice slova "je"
72. Nejsem vyučeným kadeřníkem

cedule

23. října 2006 v 16:43 | D+B+L

č.5

8. října 2006 v 0:03
Jak muž dokazuje,že myslí na budoucnost?
Koupí dvě basy piva místo jedné.

č.4

8. října 2006 v 0:00
Hodně dřeva a málo masa,co je to? Veverka na stromě.
Málo dřeva a hodně masa,co je to?Tříska v prdeli.

č.3

7. října 2006 v 23:59
Je to odporný,slizký,a když na to šlápnete,tak má ropucha smůlu.Co je to?

č.2

7. října 2006 v 23:58
Jak se pozná ježek od ježkové?Ježek má o jednu bodlinu víc...

č.1

7. října 2006 v 23:57
Ve Vltavě plave klavír a jehla.Klavír:"Slyšíš,jak krásně hraju?"Jehla:"Neslyším,mám v uchu vodu."
 
 

Reklama